معرفی برند تایگ (جعبه ابزار تایگ)

معرفی برند تایگ جعبه ابزار تایگ
معرفی برند تایگ
جعبه ابزار تایگ اسپانیا

معرفی برند تایگ (جعبه ابزار تایگ)

شرکت تایگ در منطقه صنعتی بنی پارل در شهر والنسیا و در کشور اسپانیا واقع شده است که پیشتاز در صنایع پلیمری است و با مدرنترین دستگاه‌های حال حاضر دنیا فعالیت می‌کند. این کارخانه کار خود را از سال ۱۹۶۴ آغاز کرده و دارای خط تولید تخصصی جعبه ابزار است که در کنار آن محصولات دیگری نیز تولید می‌کند.

این کارخانه از بهترین نوع پلاستیک که درجه کیفیت بالایی دارد در محصولات خود استفاده می‌کند. تایگ یکی از مشهورترین و با کیفیت‌ترین محصولات کشور اسپانیا است که خارج از مرزهای اسپانیا خواهان بسیار دارد. این برند دارای تنوع بالای کالایی در زمینه جعبه ابزار می باشد تولیدات این برند در زمینه های جعبه ابزار های خانگی ، تعمیرگاهی و کارگاهی و الکتریکی و همچنین چند راهی برق و سطل زباله می باشد.

در این شرکت از طراحان مجرب استفاده میشود. طوری که برند تایگ علاوه بر کیفیت بالا روی طراحی محصولات خود حساس اند. طوری که با ایجاد ویژگی های منحصر بفرد از قبیل دسته قفل شو محصولات خود را در بین کاربران تثبیت نموده است. این برند با در نظر گرفتن بازار های بین المللی و در نظر گرفتن موقعیت های جغرافیایی خریداران توانسته در بازار جهانی در بین برند های مشابه جایگاه بالایی داشته باشد. بخاطر کیفیت بالا و عمربالای محصولات کاربران اعم از کاربران خانگی و تعمیرگاهی ارجحیت خود را استفاده از این برند می دانند. جعبه ابزار جز ابزار خاص و پر کاربرد می باشد و استفاده آن برای اکثریت کاربران مفید است

نماینده انحصاری این برند در ایران شرکت ابزار آلات طلایی می باشد.

معرفی برند تایگ
شرکت ابزار آلات طلایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *